Aktualizacja CS:GO 13.01.2018 – Valve wydaje update podczas Majora

Dzisiejszej nocy Valve zaskakuje wielu graczy w CS:GO, wydając nową aktualizację związaną z tragiczną sytuacją 100 Thieves.

Kolejna sytuacja związana z wchodzeniem naklejek w stan tzn "kontrabandy" – poprzednia miała miejsce podczas rezygnacji z turnieju drużyny TyLoo. Przez tę absencję 100 Thieves na ELEAGUE Major, Valve jako producent gry, zmuszony został wyddać update związany z tymi naklejkami. Niestety, ale żadnego stickera Teles już nie ujrzymy w sklepie gry CS:GO, a od dzisiaj zakup możliwy jest tylko poprzez rynek społeczności graczy, gdzie oferty tworzą gracze ,nie twórcy, którzy pobierają za nią tylko prowizję. Dodatkowo nie można postawić już w Pick'EM Challenge 100 Thieves. Dla wielu to pewnie dobra wiadomość, ponieważ doprowadzi to do tego, iż dane naklejki pójdą ostro w górę.

[ BOSTON 2018 ]

100 Thieves rezygnuje z udziału na Majorze 2018 w Boston

  • Naklejka 100 Thieves w grze nie jest już możliwa do obstawienia w Pick'EM Challange. Naklejki oraz graffiti nie można zakupić już bezpośrednio zakupić, tak jak w przypadku zakupu z ELEAGUE 2018 Boston CS:GO Major Championship Mega Bundle. Oznacza to, że naklejki te zakupić można teraz tylko z poziomu rynku społeczności graczy
  • Kapsułka Legend Boston 2018 (Holo/Foil) i kapsuła autografów są dostępne teraz do sprzedaży bez 100 Thieves

 

No i to na tyle z tej aktualizacji. Jak widać to kolejna taka sytuacja w ostatnim czasie, a więc na pewno ucieszy to osoby, które takowe naklejki posiadały w swojej kolekcji. Zapraszam Was do zapoznania się z problemem uruchomienia cs 1.6 na innym blogu, poświęconym tematyce Counter Strike 1.6.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *