GlobalServerify © – Najlepsze serwery csgo w zakładce jednym kliknięciem

GlobalServerify © – Najlepsze serwery csgo w zakładce jednym kliknięciem

Przeszkadza Ci lista serwerów społecznościowych w grze CS:GO? Nie możesz znaleźć tam dobrego serwera? Skorzystaj z programu GlobalServerify © – Najlepsze serwery csgo w zakładce jednym kliknięciem, który poprawia zakładkę dodając tam same moderowane serwery.

Zapewne wielu z Was ma problem z oficjalną zakładką serwerów społecznościowych od Valve w grze CS:GO, która oferuje możliwość znalezienia polskich i zagranicznych serwerów, ale z mocnym ograniczeniem na tzn segregowanie po pingu, co utrudnia znalezienie dobrego serwera. Zmuszeni jesteście do wpisywania tagów, które niekoniecznie pomagają znaleźć odpowiedni serwer do gry, co po prostu wprowadza negatywny nastrój do samej gry. To już nie powinno być problemem, ponieważ powstała oficjalna wtyczka, która polega na sortowaniu serwerów pod względem kraju oraz modyfikacji samego serwera, ale o tym poniżej.

GlobalServerify © to wtyczka, która polega na aktualizowaniu naszej listy serwerów csgo w zakładce z serwerami społecznościowymi.
Jej głównym zadaniem jest ustawianie serwerów pod względem lokalizacji oraz modyfikacji. Każdy z serwerów posiada przedrostek ze swoją lokalizacją, a także skrót nazwy modyfikacji, co znacząco ułatwia odnalezienie odpowiedniego serwera. Co ważne, dodatek ten jest moderowany i stale aktualizowany, tak by zapewnić Wam jak najlepszą jakość.

Czemu warto skorzystać z tej wtyczki?

  1. Jest całkowicia darmowa
  2. Szansa na VAC jest niemalże zerowa, ze względu na to, iż nie wpływa to na rozgrywkę.
  3. Lista serwerów csgo jest stale moderowna, dzięki czemu nie napotkacie tam serwerów z hasłem lub takich, które po prostu nie działają poprawnie.
  4. Znajdziecie tutaj najlepsze serwery, ponieważ na samym początku, lista pokazuje tylko te najpopularniejsze, a dopiero przy kolejnych odświeżeniach dodaje nowe, takie które są mniej popularne.
  5. Raczej żaden z programów antywirusowych nie wskaże Wam wirusa w tym programie.
  6. Każdy serwer posiada specjalny tag z krajem oraz modyfikacją dostępną na serwerze.

Jak pobrać tę wtyczkę?

Wystarczy skorzystać z obrazka podanego poniżej, który przekieruje Was na oficjalną stronę wtyczki. Tam znajdziecie dokładne informacje

GlobalServerify © - Najlepsze serwery csgo

Dokładne instrukcje oraz informacje o wtyczce, znajdziecie na samej stronie, ale ja już teraz chciałbym poinformować Was, że instalacj jest dość prosta. Klikamy w obrazek, następnie przechodzimy do strony i tam klikamy w "Pobierz GlobalServerify © (Windows)" i przechodzimy do instalacji, która jest banalna, bo wystarczy wybrać ścieżke docelową wtyczki, a następnie uruchomić CS:GO i przejść do zakładki z serwerami społecznościowymi by sprawdzić czy wszystko jest okej. 

Co mogę Wam jeszcze powiedzieć
Aplikacja ta, przeznaczona jest dla osób, które lubią grać na serwerach z różnymi modyfikacjami, jak np: Call of Duty (COD), Zombie Mod (ZM), JailBreak (JB), Only DD2, Only Mirage, FFA, Diablo Mod, DeathMatch, 1v1, itd. Jeżeli lubisz grać na serwerach społeczności, to warto pobrać to i cieszyć się normalną listą.

Jeżeli pokazuje Ci za mało serwerów, to po prostu odśwież listę parę razy i powinny wtedy pojawić się nowe serwery.

 

Strona gosetti oferuje też głosowanie na serwery, dzięki czemu są one wyżej w rankingu.

Jeżeli możecie to zagłosujcie na moje serwery:

Free for All CS:GO – 193.33.177.105:27161

Call of Duty CS:GO – 212.91.26.64:27086

New Diablo Mod CS:GO – 193.33.176.67:28155

Jak zagłosować?

  1. Wchodzisz w dany serwer, klikając link. 
  2. Znajdź obrazek "Kliknij i głosuj. Kliknij, aby oddać głos" i kliknij w niego.
  3. Zaznacz, że nie jesteś robotem, a następnie potwierdź głos.

Dziękuje bardzo za każdy głos oddany na serwer!

Jeżeli szukasz forum csgo, to zapraszam do kliknięcia w link i zapoznania się z tą siecią serwerów. 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *